../betfan/

Zakłady sportowe Milenium sponsorem Falubazu Zielona Góra

Chcemy powiadomić Was o nowej umowie sponsoringowej, którą niedawno podpisał legalny bukmacher on-line Milenium.pl. Od 3 kwietnia zostali głównym sponsorem sekcji piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska instytucja pragniemy wspierać ciekawy pomysł odnowy miejscowej piłki nożnej.

– Falubaz jest osobliwą oraz solidną marką, którą znają w kraju nie jedynie fani żużla – opowiada Marek Prokurat, szef Milenium Zakłady Wzajemne – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą zdołają udać się piłkarze oraz ufamy w długofalowy szkic odnowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim udzielać się oraz wspierać go na rozmaitych dziedzinach.

Miasto, jakie posiada tak utytułowane drużyny żużlowe oraz koszykarskie zasługuje także na prężną drużynę piłkarską. Wspólnie z Falubazem pragniemy doprowadzić do końca tenże interesujący cel.

Legalny bukmacher online Milenium.pl obok dopomagania zespołu na rozmaitych dziedzinach będzie co więcej obecny ze własnym logiem na koszulkach meczowych Falubazu. Posiadamy nadzieję, że obowiązująca poprzez najbliższy rok umowa ostatecznie potrwa dłużej. Zielona Góra musi mieć silny klub piłkarski, a my pragniemy wspomóc w realizacji tegoż zamysłu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

– Owa umowa jest dla nas bardzo znaczna – powiada Marcin Grygier, szef KS Falubaz.
Bukmacher online Milenium to poważana marka pośród legalnie funkcjonujących bukmacherów, toteż jesteśmy radośni, że jak jeden mąż będziemy konstruować nowiuteńką jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, bez względu na dzisiejszy stopień sportowy. Sportowy Falubaz to szkic rozpisany na multum lat, a nie na parę miesięcy. Posiadamy nadzieję, że poprzez te wszelkie lata przejdziemy wraz z KS.

Milenium.pl nadal jest sponsorem zespołu Zagłębie Lubin. Poczęcie kooperacji z Falubazem idealnie spaja się z bieżącymi działaniami sponsoringowymi – oba zespoły od lat współdziałają kolektywnie, a ich fani darzą się ogromnym szacunkiem także sympatią, co niejednokrotnie zauważamy na spotkaniach.

Dla nowo otwierających konta klientów legalny bukmacher Milenium.pl – ma propozycję promocyjną za uruchomienie konta!
Zgarnij 20 pln bez depozytu a także przeszło 700 pln za wpłatę. Załóż konto z bonusem – tutaj.