../fortuna/

Darmowe bonusy za rejestracje w eToto

Zanim przechodzimy do porównywania bukmacherów zazwyczaj zaczynamy od solidnego poznania każdego z nich oddzielnie. Dzielimy kartkę na wady i zalety i zaczynamy spisywać ich słabe i mocne strony. Bukmacherzy pomimo tego, że oferują nam praktycznie takie same usługi różnią się znacząco od siebie.

Jakie są plusy i minusy bukmachera Etoto?

W jego przypadku lista ta z pewnością nie będzie długa, choć bukmacher nie należy do najmłodszych stażem. Działa już kilka dobrych lat. Słabo jednak reklamuje się na stronach bukmacherskich, które często są odwiedzane przez potencjalnych graczy. Jednak nie to jest tutaj najważniejsze.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Przejdźmy do konkretów. Jakie są zalety Etoto?

Z pewnością będzie to możliwość obstawiania zakładów w Internecie jak i w punktach stacjonarnych. Strona internetowa niezwykle prosta. Ma to swoje plusy – wszystko jest przejrzyste i łatwo się po niej poruszać. Bukmacher jest oczywiście w pełni dostępny w języku polskim co jest niezwykle ważne dla większości początkujących graczy.

Gracze Etoto.pl chwalą sobie również szybkie wypłaty. Faktycznie w dobie legalnych bukmacherów to dość ważny aspekt. Większości z nich dopiero teraz rozbudowuje swoje metody płatności. Zaletą jest także możliwość negocjowania kursów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bonus (zakład bez ryzyka) w eTOTO

I nie możemy zapomnieć o bonusie powitalnym, który wynosi 100% do 50 złotych i jest określany bonusem bez ryzyka. Nie wszystko jest jednak tak piękne, by przekonało potencjalnych graczy w kilka minut do gry na dłużej u tego bukmachera.

Niestety Etoto ma również wady. Niby wiemy, że to legalny bukmacher, ale gracze i tak wymieniają jako minus 12% podatek, który doliczany jest do każdego naszego kuponu. Gracze zawodowi już na wstępie mogą zrezygnować z obstawiania na www.etoto.pl, a to głównie ze względu na niskie limity.

Zgarnij bonus (100% za wpłatę)odbierz kod

Kwota 200 złotych to już górna półka dla Etoto. Niekiedy kupony o takiej wartości muszą być dodatkowo zatwierdzane. Jakby tego było mało strona internetowa przeszła niedawno sporo zmian i jeszcze nie wszystko na tą chwilę działa super ale zapewne z czasem ten bukmacher może zawalczyć o top 3 wśród polskich bukmacherów legalnie oferujących zakłady bukmacherskie.

Opinia o eTOTO

Zatem internetowe zakłady bukmacherskie w Etoto nie wyglądają na razie idealnie ale pozostaje wierzyć że sporo się niedługo zmieni.

Niby oferta nie jest zła – możemy obstawiać wiele dyscyplin sportowych. Ale nie są one dostępne na żywo (póki co, bo ma się to zmienić) i tylko w określonych godzinach. Ostateczną decyzję zostawiamy graczom. Czy są oni w stanie zaakceptować wszystkie plusy i minusy bukmachera Etoto.

Każdy bukmacher je posiada. Trzeba natomiast przyznać, że legalny bukmacher Etoto ma jeszcze sporo do nadrobienia. Gracze nadal szukają alternatywnych rozwiązań, zatem wydaje się, że jeszcze nic straconego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Opinia o bukmacherze
  • Oferta bonusowa na start
  • Oferta kursowa przedmeczowa
  • Oferta na mecze na żywo
  • Wpłaty i wypłaty
  • Pomoc w razie problemów
3.7