../totolotek/

Typy na mecz Polska – Kolumbia na MŚ 2018

Jak grać na zakładach pojedynki Polska vs Senegal, Polska – Kolumbia oraz Polska kontra Japonia? Oceń nasze darmowe prognozy bukmacherskie plus obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Kolejne paręnaście dni zdołamy zrelaksować się od piłki nożnej na ligowym poziomie i zająć się typowaniem meczów mistrzostwach w Rosji (2018). Polska ekipa narodowa w najbliższych dniach zagra 3 pojedynki na MŚ 2018.

Pod spodem opisujemy bezpłatne prognozy na pojedynki w „naszej” grupie H na MŚ. 19 czerwca) w grupie H będzie nader prosto określić zwycięzców gdyż swoje mecze grywają Polska plus Kolumbia, jakie podług speców są obstawiane na owe ekipy jakie przejdą dalej z grupy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W początkowych pojedynkach zmierzą się odpowiednio Kolumbia z Japonią (tu Kolumbijczycy nie powinni mieć żadnych komplikacji ze strzeleniem paru bramek – i w tym miejscu postawiłbym na wynik co najmniej 3:0). Równolegle nasza ekipa zagra spotkanie z Senegalem – prognozy na rzeczony pojedynek to remis bowiem nasza drużyna nieco powinna się oszczędzać przed istotnym meczem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na niniejszy pojedynek już dawno temu pozostały sprzedane). Tu gramy jak bukmacherzy on line – X.

Następnie 28 czerwca 2018 roku zostaną rozegrane w polskiej grupie 2 pojedynki. Nasza polska załoga zagra z Japonią i w tym miejscu wskazane jest zaryzykować na rodaków bowiem Japończycy nie są jakkolwiek by było trudną drużyną i są do ogrania. W następnym pojedynku – Senegal wedle Nas nie będzie mieć większych okazji z Kolumbią i przegra ów mecz, choć po ciężkiej rywalizacji.

Niżej prognozy na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 grane w polskiej grupie…

Tak obstawiamy pojedynki …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – gramy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – gramy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – gramy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – gramy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – gramy: 2
Samara, Kosmos Ariena