../betfan/

Typujemy wybory prezydenckie

Czas wyborów prezydenckich to okres głosowania. Zobacz jak bukmacherzy obstawiają wyniki wyborów prezydenckich…

W obecnym tygodniu odbędzie się I tura wyborów o fotel prezydenta. Stąd legalni bukmacherzy w Polsce, a w tym i BETFAN.PL dostarczają mnóstwo zakładów indywidualnych powiązanych z wydarzeniem, jakim spokojnie rozpoczyna żyć aktualnie cała Polska.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA CZY TRZASKOWSKI?

W mig zacznijmy od tego, co najistotniejsze. U owego legalnego krajowego bukmachera zdołacie obstawiać, kto wygra wybory prezydenckie. Na razie pewniakiem u bukmacherów jest naturalnie Andrzej Duda, który praktycznie w dowolnym badaniu opini publicznej zajmuje pierwszą pozycję w rankingach.

Aczkolwiek od dnia Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla pretendenta popieranego przez PO znacznie wzrosło. Tak bardzo, iż w poniektórych ekstrapolacjach pokonuje on i dzisiejszego prezydenta. Oczywiście lekko, ale jednak.

Znawcy w BETFAN szacują, iż na 54% wygra Duda. Szanse na to iż wyścig o fotel prezydenta wygra Trzaskowski wyznaczane są na nieomalże 44%.
Aczkolwiek Szymon Hołownia bądź Władysław Kosiniak-Kamysz zdołają liczyć mniej więcej 10% poparcia, to nie mają faktycznie najmniejszych sposobności na to, by dotrzeć do II tury.

Typujemy wybory prezydenckie 1

Również jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń bądź choćby Stanisław Żółtek. Chociaż tenże ostatni pretendent z powodu projektu „Menelowe+” może w opinii bukmacherów on-line finalnie uzbierać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalni bukmacherzy w naszym Kraju oferują na domiar tego opcję typowania, jaka będzie obecność społeczeństwa w I części wyborów, jak wielu pretendentów w sumie pozyska co najmniej 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą wyniki wszystkich postaci rywalizujących o funkcję głowy państwa. Bez dwóch zdań wiemy, iż poniekąd na pewno będzie II tura. Co fajne, w tej chwili dziś zdołacie obstawiać, jaki rezultat dostaną w niej Duda oraz Trzaskowski, jacy zapewne ewidentnie się w niej pojawią.

Pokrótce: każde zakłady, które pragnęlibyście odszukać na temat wyborów prezydenckich znajdziecie na wortalu www.betfan.pl.
Niewątpliwie jest tak sporo możliwości iż jakikolwiek użytkownik znajdzie coś praktycznego do typowania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje