../betclic/

Typowanie ME 2020 w piłce nożnej czas zacząć!

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, śledzisz regularnie rozgrywki ligowe drużyn nie tylko w lidze polskiej, ale też w ligach zagranicznych, na pewno wiesz, że każda z reprezentacji osiąga inne wyniki w meczach międzynarodowych, a inne w krajowych.

Bukmacherzy także i to biorą pod uwagę, uwzględniając poczynania drużyn z poszczególnych krajów oraz ich historię na Mistrzostwach Europy i innych rozgrywkach międzynarodowych w latach poprzednich.

Typujemy piłkarskie ME

Bukmacherskie zakłady piłkarskie na mecze Euro 2020 ruszyły pełną parą! Możesz obstawiać drużynę, którą uważasz za faworyta, ale możesz także skorzystać z analiz przeprowadzanych przez konkretne portale internetowe, na których decydujesz się typować. Mimo iż nasze własne obserwacje są bardzo ważne, nie możemy ignorować specjalistycznych prognoz, przygotowywanych przez ekspertów, którzy znają nastroje typujących oraz mają wgląd do pełnej historii gry danej reprezentacji piłkarskiej.

Typowanie ME 2020 w piłce nożnej czas zacząć! 1

Aby zwiększyć swoje szanse na udane typowanie wyników ME w piłce nożnej (czy to eliminacji czy to samego turnieju głównego – który w 2021 roku odbędzie się na innych zasadach niż poprzedni gdyż zostanie rozegrany w kilku Krajach jednocześnie), warto jest porównać poszczególne kursy u wielu bukmacherów. Narzędzia takie dostępne są online i często nie wymagają wcale rejestracji czy zalogowania się na odpowiednim portalu.

Dzięki temu masz bardzo jasny obraz tego, jak wyglądają szanse poszczególnych reprezentacji narodowych i możesz typować skuteczniej, zwiększając precyzyjność swoich prognoz.

Czy Polska awansuje na EURO 2020 w piłce nożnej?

Realnie oceniając nasze szanse na ME 2020 trzeba powiedzieć że są dosyć duże a to ze względu na nasze miejsce w rankingu i to jak Polska kadra się aktualnie prezentuje. Możemy być pewni że ME w piłce nożnej są o wiele trudniejsze niż MŚ.

Drużyny na Mistrzostwach Europy prezentują naprawdę wysoki poziom gry i o tym warto pamiętać typując mecze na zakładach bukmacherskich.

Bukmacherzy nie typują Polski w gronie faworytów do końcowego sukcesu o ME 2020 ale kto wie jak sytuacja się zmieni…

„Dużo nadziei” w serca kibiców wlewa także osoba trenera reprezentacji Polski – Jerzego Brzęczka. Wszyscy trzymamy kciuki, aby Polskie Orły uwierzyły w końcu w swoje siły i po  zawodzie, jakim były dla nich Mistrzostwa Europy 2016 roku, pokazali całej Europie ponownie energię i potencjał, jakie skrywa polska piłka z Robertem Lewandowskim na czele!

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Moje typy i terminarz Euro 2020 znajdziesz na:

Typowanie Euro 2021

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje