../sts/

Typowanie KSW – jedynie z Fortuną

Legalny bukmacher online Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), zaczęły kooperację. A to znamionuje typowanie KSW u tegoż bukmachera.
Podpisany 2-letni kontrakt zawiera wszelkie pojedynki w klatce KSW przewidziane na 2020 a także 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach planowanych przez Organizację KSW. Bukmacher stworzył dla amatorów MMA spore promocje, konkursy a także zakłady specjalne, które odszukacie w formalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Typuj KSW z bukmacherem Fortuna

Nieprzerwane rozwijanie partnerstw w interesach jest dla nas kluczowe w rozkwicie nie wyłącznie samej Federacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Niesłychanie się raduję, że do gremia sojuszników dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie wyłącznie na rynku polskim, ale także przy naszych zewnętrznych przedsięwzięciach.

„Mocno raduję się z przedsięwziętej współpracy a także posiadam wiarę, że dostarczy ona obu organizacjom bez liku satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, naczelny Federacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas prostą decyzją. Od długiego czasu śledzimy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana i niezwykle szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, w związku z tym zakładamy, że z przyczyny tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszystkich fanatyków MMA a także dotrze do coraz to liczniejszej grupy ludzi obserwujących dowolne wydarzenie prowadzone przez jednostkę KSW.

Już obecnie oferujemy najwyższą liczbę zakładów przed walką oraz w trakcie w Polsce na dowolne najważniejsze gale na świecie, a mogę zagwarantować, że zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa tudzież marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – ogłosił Konrad Komarczuk boss Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie i dodatkowo jedna z największych na świecie. To współcześnie także wtóre obok Tour de Pologne polskie wydarzenie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii konkurowało z górą 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat stanowi historię europejskiego MMA, oferując najbardziej szczególne gale MMA na starym kontynencie. Jednostka propaguje dyscyplinę a także formuje jej sportowe gwiazdy.

Ostatnio Firma święci istotne sukcesy: zrealizowała wzorcowo drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a także unikalne wydarzenia za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Typuj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w zestaw jednostek zależnych od Fortuna Entertainment Group, znaczącej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalnie działający bukmacher wirtualny prowadzi działalność w kanale on-line na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach na telefony na Android a także iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej z okładem 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Przewidywania na KSW odnaleźliśmy dla przykładu na: www.obstawianie.net