../totolotek/

Typowanie Ekstraklasy z Superbet

Typowanie Ekstraklasy może dać obfity przychód – jeśli wiemy jak obstawiać te mecze u bukmachera. Co więcej od czasu do czasu legalni bukmacherzy internetowi proponują gratisy na spotkania Ekstraklasy, dzięki temu zdołamy ekstra zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak oczywiście jest obecnie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy tenże legalnie działający bukmacher online ruszył z nowiutką kampanią dla nowo zakladających konta graczy zakładów bukmacherskich (przewidują robić takie akcje promocyjne co tydzień).
A my typujący jedynie na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Premia na mecze w Ekstraklasie

Niezależnie od bonusu powitalnego każdy z nowo otwierających konta użytkowników, który zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 uzyska kolejny bonus.

Ważne! Opisywana oferta prawdopodobnie będzie co pewien okres przedłużana.

Kluczowe zasady promocji Superbet

1) Gdy typujący przeleje minimum 50 zł oraz obstawi 50 zł na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to otrzyma oprócz promocji przy rejestracji, bonus w kwocie 50 zł,

2)Gdy typujący przeleje min 100 zł oraz obstawi za 100 na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to otrzyma oprócz promocji przy rejestracji, bonus w kwocie 100 zł.

3) Gdy typujący przeleje min 150 zł oraz obstawi za 100 na Ekstraklasę (środki z wpłaty) to otrzyma oprócz promocji przy rejestracji, bonus w kwocie 150 zł.

Warunki tejże akcji promocyjnej przeczytacie na superbet.pl/powrot_ekstraklasy

Oprócz tego wystartowali oni jeszcze z kolejną pulą Super Game. Ogólna pula do zyskania to 100 000 zł więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje