../totolotek/

STS a rejestracja – czy ta oferta jest dobra?

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce stały się faktem. Pomimo tego, że nielegalne firmy bukmacherskie szukają rozwiązań, by dotrzeć do polskich graczy to z kolei my nie mamy żadnych możliwości wpłat i wypłat pieniędzy. Pozostają nam zatem legalni bukmacherzy, którzy robią wszystko, byśmy właśnie u nich grali. Jednym z nich jest STS – legalny polski bukmacher.

Nie do końca wpisuje się on jedna w trend zabiegania o nowych graczy. Być może za bardzo przylepiono do niego łatkę, w którą funkcjonował przez ostatnie lata. Niestety samo bywanie to dziś stanowczo za mało. Od razu jednak warto zaznaczyć, że żaden z obecnych legalnych bukmacher nie dogonił Bet365. Z resztą jest to trudne z jednego podstawowego założenia działalności legalnych firm bukmacherskich – chodzi o podatek.

Podatki u bukmachera

STS.PL to bukmacher, w którym podatek nas nie ominie. Co więcej obecnie nie prowadzi żadnej promocji dzięki której byśmy mogli to ominąć. Gramy zatem w pełni legalnie odprowadzając za każdy kupon podatek. Zakłady w STS są poniekąd z góry skazane na porażkę.

Odbierz do 1200 zł za pierwszą wpłatętu otrzymasz kod promocyjny

Bukmacher się jednak nie poddaje. Na starcie możemy zyskać bonus powitalny. Zaraz po tym możemy przystąpić do innych promocji i akcji, dzięki którym możemy wzbogacić się obstawiając zakłady bukmacherskie nawet o setki tysięcy złotych! Tak wysokie kwoty działają na każdego gracza.

Oferta bukmacherska STS

Jednak aby skutecznie obstawiać chcemy mieć do dyspozycji szeroką ofertę. Wchodząc na stronę internetową bukmachera STS.PL mamy wrażenie, że niczego nam tutaj nie zabranie. Do wyboru mamy po lewej stronie wiele dyscyplin sportowych. Od piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, przez boks, pływanie, po eSport, siatkówkę plażową i kilka innych.

Nieco mniej spodobać się nam już może oferta LIVE. Tutaj tych spotkań zazwyczaj jest mniej niżeli u konkurencji. Kursy niestety nie znajdują się po stronie zalet tego bukmachera. Więcej pozytywnych opinii możemy znaleźć na temat wpłat i wypłat.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Do wyboru mamy wiele opcji płatności – w tym popularne portfele elektroniczne. Co jednak najważniejsze wypłata na konto bankowe zajmuje do 30 minut i to siedem dni w tygodniu! To bardzo dobra informacja, która może skusić niejednego gracza. Właściwie żaden inny legalny polski bukmacher nie oferuje takich możliwości.

Opinia o STS

Jak zatem widać STS ma solidne zalety i wady. O wiele więcej dowiemy się o nim posiadając tam konto i aktywnie obstawiając mecze. Każdy z nas ma inną strategię gry i zważa uwagę na inne rzeczy.

Dlatego warto na sobie przetestować tego legalnego bukmachera, który oferuje obstawianie zakładów bukmacherskich zarówno w sieci jak i w punktach naziemnych.

Rejestracja w STS

Jest banalnie prosta – wystarczy wejść na stronę www.sts.pl podać swoje dane osobowe i kliknąć w załóż konto. Aktywujemy przy tym od razu bonus 100% za pierwszą wpłatę w kwocie 1200zł!

Odbierz do 1200 zł za pierwszą wpłatętu otrzymasz kod promocyjny

Opinia o bukmacherze
  • Oferta bonusowa na start
  • Oferta kursowa przedmeczowa
  • Oferta na mecze na żywo
  • Wpłaty i wypłaty
  • Pomoc w razie problemów
4.1