../betclic/

Sposób na bukmachera – wpłać na start 1000zł a podwoją Ci depozyt!

Porównanie promocji bukmacherskich a w zasadzie porównanie bukmacherów, u których warto dziś obstawiać mecze nie powinno nikomu sprawić większych problemów jest ich nie dużo (mowa o legalnych bukmacherach) więc i łatwiej wybrać powiedzmy top 3 bukmacherów do obstawiania meczów online. Głównie dlatego, że na polskim rynku jest ich naprawdę niewielu.

Jednak dzięki temu możemy liczyć na naprawdę atrakcyjne bonusy powitalne od legalnych bukmacherów. Większości z nich zależy od naszego pierwszego depozytu. Niekiedy dodatkowo możemy liczyć na zakład bez ryzyka lub freebet.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Najczęściej zależy nam na tym ostatnim, ponieważ zaraz po rejestracji konta i pozytywnej weryfikacji mamy od razu do swojej dyspozycji 10-20 złotych za zakłady bukmacherskie. Po często szybkiej utracie tych pieniędzy zastanawiamy się ile pieniędzy wpłacić do bukmachera?

Bonusy a depozyt…

Bukmacherzy co prawda nie wymuszają na nas, by wykonać depozyt. Jednak bonus na start od depozytu sprawia, że najczęściej wpłacamy o wiele więcej niżeli zamierzaliśmy wcześniej. Tak naprawdę wpłacić możemy każdą kwotę oczywiście w zależności od tego jaką metodę płatności wybierzemy.

Bukmacherzy podają przy nim minimalna kwotę. W wielu przypadkach jest to już nawet 1 złoty! Faktem jest jednak, że mając przed sobą pierwszy depozyt warto wpłacić więcej środków, by móc potem zdobyć niekiedy drugie tyle od bukmachera. Później gracze z reguły nie wpłacają więcej niżeli 100-200 złotych. Wszystko jest uzależnione od tego ile tak naprawdę możemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie. Warto sobie takie limity ustawić, by nie popaść w hazard.

Za ile obstawiać mecze?

Pamiętajmy również, że minimalna kwota na kupon powinna stanowić jedynie kilka % naszego całego kapitału. Przy rozsądnym graniu nie ma przecież mowy o tym, by obstawiać za więcej niżeli jesteśmy w stanie przegrać. Wysyłanie kuponu za „all in” to właściwie zabawa, a nie rozsądna gra.

Wiele zależy zatem od naszego systemu, który często narzuca nam stawki za kupon. Jeśli zakłady bukmacherskie to jedynie nasz dodatek, a przede wszystkim mamy pracę na etacie to najlepszym sposobem będą ww. limity. Możemy je nawet ustawić na stronie internetowej bukmachera.

To będzie stanowiło naszą odpowiedź na pytanie ile pieniędzy wpłacić do bukmachera.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę