../sts/

Sposób na bukmachera czyli obstawiamy mecze

Przychodzi taki czas w życiu każdego gracza, że nie możemy pozwolić sobie na kolejny depozyt. Zaczynamy obmyślać kolejną strategię. Bo jeśli dotychczasowa nie dała nam zarobić to wiemy, że należy zdecydować się na zmiany. Takich momentów w życiu początkującego gracza może być wiele.

Obstawiamy zarabiamy

Często zapominamy o emocjach i analizie. Co jest ważniejsze? Prawdą jest, że obstawiając zakłady bukmacherskie szczególnie na początku typujemy niemal wszystko jak leci. Oprócz własnych kuponów korzystamy również z darmowych for bukmacherskich i czatów i z nich również pobieramy typy.

Czy są one poparte analizą?

Tego nie wiemy. Wróćmy jednak do swoich autorskich kuponów. Po kilku trafionych bez zupełnej analizy wydaje się nam, że nie ma nic prostszego niżeli zarabianie na zakładach bukmacherskich. Jednakże równie szybko weryfikuje nas takie zachowanie i tracimy wszystkie pieniądze.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej konieczna jest analiza. Dzięki niej możemy więcej postawić na dany zakład i więcej wygrać. Typy bez żadnej analizy powinniśmy obstawiać za najmniejsze kwoty jeśli w ogóle. Czytając wywiady z zawodowymi graczami możemy wywnioskować, że grają oni niewiele kuponów. Są one poparte dokładna analizą nawet jeśli mamy do czynienia z zakładami bukmacherskimi na żywo.

Taka strategia naprawdę się opłaca co jest widoczne na naszym stanie konta.

Ale warto wspomnieć o jeszcze jednym czynniku, który powoduje, że tracimy lub zyskujemy na typowaniu. To emocje. To właśnie przez nie szybko może się zatrzeć granica między zarabianiem a hazardem. Te będą nam co prawda towarzyszyć zawsze.

Ale możemy i musimy nauczyć się pewnych zachować dzięki którym nie będzie tracić pieniędzy. Doskonale znamy to uczucie, kiedy to po przegranym kuponie chcemy szybko odzyskać stracone pieniądze. Najczęściej zapominamy wtedy o strategii bukmacherskiej i typujemy głównie właśnie na emocjach. Znowu zatem tracimy. Co ciekawe – taka sytuacja często pojawia się również w wyniku wygranych. Uważamy, że dziś jest nasz dzień i zbędna jest analiza. Doskonale wiemy do czego to prowadzi – straty pieniędzy.

Sposób na bukmachera? Kontroluj się!

Dlatego też poleca się graczom, którzy jeszcze nie nauczyli się panować nad emocjami, by po każdej znaczącej porażce czy wygranej zrobili sobie chwilę przerwy. Skoro mowa o emocjach wykluczone jest obstawianie zakładów bukmacherskich po alkoholu. Niestety to częsty przypadek.

Jaka jest zatem odpowiedź na nasze pytanie? Z pewnością dokładna analiza powoduje, że zarabiamy na typowaniu meczy. Emocje to w tym przypadku najgorszy doradca. Niezależnie od tego jaką mamy strategię zawsze będziemy musieli odpowiednio przeanalizować dane spotkanie byśmy mogli je załączyć do swojego kuponu. Oczywiście nie daje nam to gwarancji wygranej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ale zauważymy pewne schematy, które lubią się powtarzać i to właśnie na nich będziemy zarabiać. Analizując nigdy nie kończmy na suchych statystykach. Dziś mamy szybki i łatwy dostęp do informacji w sieci dzięki czemu możemy być już na początku na wygranej pozycji z bukmacherem a hasło obstawiamy zarabiamy będzie nam często towarzyszyć.

W oparciu o artykuł wirtualnybukmacher.pl/zarabianie-na-zakladach-sportowych-to-proste.html