../sts/

Obstawianie u bukmachera Betfan

Praktycznie wszelcy nowi legalni bukmacherzy w Polsce (on line) chcą was (typerów) czymś zaskoczyć – od czasu do czasu są to promocje na start, a niekiedy propozycja zakładów, ale …
Aktualnie raz po raz trudniej zaakcentować się w sektorze legalnie przyjmujących zakłady krajowych buków. Nowo przygotowane firmy przeganiają się w coraz to w lepszych projektach, w większości wypadków zapominając co jest rolą zakładów.

O tym nie zapomniał legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN, jaki oprócz wielu fajnych bonusów bukmacherskich, zaplanował zaoferować Typerom coś, co ciężko odnaleźć u innych buków – okazałą propozycję w dziale „Rozrywka”.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Zabawa w Betfan

W rubryce „Rozrywka” znajdziecie realnie na ogół wszystko, o co da się się założyć. BETFAN „Rozrywkę” podzielił na poszczególne poddziały, gdzie wypatrzymy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Ekonomię” plus „Dookoła Sportu”.
W pierwszym z przytoczonych najciekawiej jest, jak zbliżają się wybory. Wtedy zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą wyłącznie „Politykę” da się szacować w setkach. Poczynając od tego, jaki kandydat będzie nr 1 na konkretnej liście, aż po rezultaty poprzez udział w dyskusji pojedynczych polityków.

betfan-bonus-na-start

Dużym echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk zadecydował zagrać na to, że Marszałek Kuchciński zostanie usunięty ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła podczas, kiedy wiele się gadało o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski wytypował w BETFAN za 100 zł i błyskawicznie pochwalił się swoim zakładem w social mediach.

Co warto jeszcze typować w Betfan?

Na ogół ludzie prawią, że gdy nie ma o czym nawijać to ględzi się o pogodzie. A na www.betfan.pl da się własną „erudycję” o pogodzie spieniężyć, albowiem da się się założyć o opady, o temperaturę, czy nawet o wiatr! W czasie jak stopień Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher wirtualny nieustannie, co chwilę dołączał zakłady wzajemne w necie na wysokość naszej rzeki w konkretnym mieście. Widząc to dochodzę do wniosku, że slogan „zakładamy się o cokolwiek” w Betfan to nie pozbawiony treści banał.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Analogicznie ciekawe zakłady wzajemne online są w dziale „ShowBiznes”. Niezależnie od rutynowych zakładów na pewniaków Oscarów a także innych renomowanych nagród, BETFAN.PL przyjmuje zakłady bukmacherskie on-line np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, bądź na to „jaka organizacja pierwsza pośle człowieka na Marsa”.
Prócz tego co siedem dni wypatrzymy swoiste typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na danych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż krajowego legalnego bukmachera dostaną nius o tym, że jakaś gwiazda jest w ciąży, da się natychmiast zauważyć typy na płeć dziecka. Kiedyś także ogłaszali na swojej stronie do obstawiania w necie przewidywania na kolor włosów panny z okładki modnego magazynu „Playboy”.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Zakłady bukmacherskie nie jedynie na sport

„Dokoła sportu” to dział jaki każdego wielbiciela sportu mocno zaciekawi. W tym miejscu wyszukamy typy na to, kto będzie następnym managerem klubu „x”, bądź do jakiego klubu pójdzie reprezentant „y” w następnym sezonie. Jednakowo zagadnienie się ma, jeżeli chodzi o liczbę goli.
Najfajniejszym zakładem z dawnych było to „czy ktoś wbiegnie na murawę w toku zeszłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na boisku pojawiła się popularna modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał znaczne sumy swoim Typerom, jacy zaryzykowali no i ustawili na to pieniądze.

Pragniecie dowiedzieć się wiele więcej o propozycji tegoż internetowego polskiego nowego bukmachera? To polecamy wejść na www.betfan.pl – tam odszukacie wszystko o czym mówiliśmy, a nawet i więcej…

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę