../milenium/

Obstawianie skoków narciarskich czas rozpocząć!

Jeżeli interesują Was skoki narciarskie oraz kochasz typować zakłady sportowe on-line to mamy dla Ciebie świetną wiadomość…

Legalny bukmacher online Fortuna podpisał umowę o kooperacji z PZN. Dzięki temu porozumieniu tenże bukmacher został istotnym sponsorem Polskiej Polskiej drużyny w Skokach Narciarskich. 

Skoki narciarskie

to z pewnością nasz sport narodowy. Za sprawą sporych sukcesów indywidualnych oraz w drużynie od parunastu lat skoki pozostają w porównaniach dziedzin zajmując największą uwagę fanów w Polsce.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Analogiczną tendencję zauważamy w podobny sposób w branży zakładów sportowych. Typy na wynik rywalizacji skoczków co rok są raz za razem bardziej popularne wśród klientów portalu do typowania meczy www.fortuna.pl.
Podczas zimy to sport jaki jest w wiodącej 5 zazwyczaj wybieranych przez polskich graczy. Mocno zakładamy w to, iż ekstra passa polskich skoków narciarskich będzie trwać dalej nader długo, a nasze zaangażowanie w sponsoring plus najbardziej obszerna na rynku propozycja zakładów na skoki narciarskie pozwoli tej dyscyplinie wkroczyć nawet do czołowej trójki z reguły obstawianych sportów w naszym portalu do typowania on-line, prawi Konrad Komarczuk – dyrektor Fortuny.

Niezwykle się radujemy z nawiązania współpracy z nowym partnerem. To działanie w należytym kierunku, umacniający równowagę finansową Polskiego Związku Narciarskiego. Wszędzie przedsiębiorstwa bukmacherskie silnie wspomagają zespoły, związki i całe dyscypliny, bo z naturalnych względów zależy im na promocji. W podobny sposób dla krajowego narciarstwa, jak i dla Fortuny, nawiązana obecnie kooperacja przyniesie bez liku fajnych efektów – oznajmił boss PZN.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Skoki narciarskie w Fortunie

W kolejnym sezonie PŚ w skokach narciarskich zakłady wzajemne na skoki narciarskie w Fortunie wspierane będą m.in. kampanią w TV, ogłoszeniami w periodykach, a także akcjami w social media. Za przygotowanie zarysu i realizację działań odpowiedzialna jest spółka The Digitals. Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Fortuna jest zarazem donatorem Strefy Kibica w trakcie rozpoczynających sezon turniejów w Wiśle.

Zważywszy na to, iż tenże bukmacher on-line będzie obok polskiej kadry, wykonał szereg promocji dla Graczy powiązanych ze skokami narciarskimi…

Happy Hours na skoki 2 godziny przed skokami (czyli bonus +14% do godnie wytypowanych kuponów),.
Więcej szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/Happy_Hours_skoki_narciarskie.html

– Promocja na zakłady live na skoki – reguły skrótowo: Mamy dla Ciebie zakład bez ryzyka. O ile ustawiony u Nas zakład na skoczka czy też ekipę w toku jednego z turniejów będzie niepoprawny, typujący otrzyma od nas premię w kwocie 10 złotych.
Trochę szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/miekkie_ladowanie_skoki_bez_ryzyka.html

Bukmacher online Fortuna to wiodąca, legalnie funkcjonująca instytucja sektora zakładów sportowych w Polsce.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ten legalnie przyjmujący zakłady bukmacher od paru lat wspomaga polski sport, wspierając m.in. Legię Warszawa oraz piłkarską 1 Liga.