../sts/

Obstawiamy mecze – dziś o obstawianiu wysokich kursów

Wielu graczy uważa, że zakłady bukmacherskie to prosty sposób na duże zarobki. Granie przez nich niskich kursów gdy obstawiamy mecze ma być ich drogą do sukcesu. Nie trzeba długo czekać, by ta teoria legła nam w gruzach. Warto na to jednak spojrzeć z drugiej strony – jeśli nam nie weszły bardzo niskie kursy to oznacza, że z kolei innym graczom powchodziły kursy o wiele wyższe.

Nie bój się obstawiać wysokich kursów!

Pewnym jest, że gracze którzy jak my obstawiamy mecze online, a szczególnie Ci, którzy mają jeszcze małe doświadczenie wręcz boją się wysokich kursów. Według nich bukmacher jest nieomylny i skoro wystawił takie kursy to coś jest na rzeczy i być może wie o czymś o czym my nie wiemy.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Obstawiamy mecze w PZBUKMusimy jednak wiedzieć, że za kursami stoją zwykli ludzie, którym zdarzają się pomyłki. Poza nimi nie są oni w stanie dowiedzieć się wszystkiego na temat danego spotkania. Wysokich kursów absolutnie nie wolno się bać. Wymagają one od nas dokładnie takiej samej analizy co niskie kursy.

Oczywiście dodatkowo należy zadać sobie pytanie co oznaczają dla nas wysokie kursy u bukmachera online.

Dla jednego gracza będą to już kursy na poziomie 2,00, a dla drugiego 15-250. Wszystko zmierza ku temu, że nasza barierę stanowi nasza psychika. Warto otworzyć się na wysokie kursy i zacząć je analizować. Wiele zależy od ryzyka i prawdopodobieństwa.

Obstawiamy mecze – warto czy nie?

Na świecie jest wielu graczy rekreacyjnych, którym udało się nieraz trafić takie kursy jak 200-500. Faktem jest, że dziś ciężko jest znaleźć tak dobre kursy, gdyż pojawiały się one głównie u nielegalnych bukmacherów. Obecnie legalni bukmacherzy nie dają nam tak dobrych warunków do gry.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Mimo wszystko chcąc się przełamać i zacząć grać kursy na poziomie 2-2,50 zamiast 1,15-1,50 musimy zacząć zmieniać swój tok myślenia. Po kilku zagranych takich typach zauważymy, że mając za sobą nawet kilka porażek nasz kapitał niewiele się zmienił. A to głównie dzięki temu, że wygrywając takie kursy jesteśmy w stanie szybko odrobić straty niżeli w przypadku grania bardzo niskich kursów.

Moja rada gdy obstawiamy mecze …

Najlepszą radą jest przełamanie swoich barier zwłaszcza jeśli chodzi o psychikę podczas gdy obstawiamy mecze przez internet. Sport jest nieprzewidywalny, dlatego też często padają wyniki przy wysokich kursach. To daje nam możliwość większych zarobków. I do tego Was namawiam graj rozważnie gdy obstawiasz mecze online – hazard uzależnia ale wygrane rekompensują stres w trakcie obstawiania meczy za nasze ciężko zarobione pieniądze.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje