Obstawiamy mecze – dziś o obstawianiu wysokich kursów

Wielu graczy uważa, że zakłady bukmacherskie to prosty sposób na duże zarobki. Granie przez nich niskich kursów ma być ich drogą do sukcesu. Nie trzeba długo czekać, by ta teoria legła nam w gruzach. Warto na to jednak spojrzeć z drugiej strony – jeśli nam nie weszły bardzo niskie kursy to oznacza, że z kolei innym graczom powchodziły kursy o wiele wyższe.

Nie bój się obstawiać wysokich kursów!

Pewnym jest, że gracze, a szczególnie Ci, którzy mają jeszcze małe doświadczenie wręcz boją się wysokich kursów. Według nich bukmacher jest nieomylny i skoro wystawił takie kursy to coś jest na rzeczy i być może wie o czymś o czym my nie wiemy.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Musimy jednak wiedzieć, że za kursami stoją zwykli ludzie, którym zdarzają się pomyłki. Poza nimi nie są oni w stanie dowiedzieć się wszystkiego na temat danego spotkania. Wysokich kursów absolutnie nie wolno się bać. Wymagają one od nas dokładnie takiej samej analizy co niskie kursy.

Oczywiście dodatkowo należy zadać sobie pytanie co oznaczają dla nas wysokie kursy u bukmachera.

Dla jednego gracza będą to już kursy na poziomie 2,00, a dla drugiego 15-250. Wszystko zmierza ku temu, że nasza barierę stanowi nasza psychika. Warto otworzyć się na wysokie kursy i zacząć je analizować. Wiele zależy od ryzyka i prawdopodobieństwa.

Warto obstawiać czy nie warto?

Na świecie jest wielu graczy rekreacyjnych, którym udało się nieraz trafić takie kursy jak 200-500. Faktem jest, że dziś ciężko jest znaleźć tak dobre kursy, gdyż pojawiały się one głównie u nielegalnych bukmacherów. Obecnie legalni bukmacherzy nie dają nam tak dobrych warunków do gry.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Mimo wszystko chcąc się przełamać i zacząć grać kursy na poziomie 2-2,50 zamiast 1,15-1,50 musimy zacząć zmieniać swój tok myślenia. Po kilku zagranych takich typach zauważymy, że mając za sobą nawet kilka porażek nasz kapitał niewiele się zmienił. A to głównie dzięki temu, że wygrywając takie kursy jesteśmy w stanie szybko odrobić straty niżeli w przypadku grania bardzo niskich kursów.

Moja rada …

Najlepszą radą jest przełamanie swoich barier zwłaszcza jeśli chodzi o psychikę podczas obstawiania meczów przez internet. Sport jest nieprzewidywalny, dlatego też często padają wyniki przy wysokich kursach. To daje nam możliwość większych zarobków. I do tego Was namawiam graj rozważnie – hazard uzależnia ale wygrane rekompensują stres w trakcie obstawiania meczy za nasze ciężko zarobione pieniądze.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl