Nowy bukmacher, nowa promocja bukmacherska – SuperBET

Nowi bukmacherzy internetowi (legalni – posiadający licencję Ministerstwa Finansów) ciągle w natarciu chciałoby się rzec! Po wielkich zmianach jakie nastąpiły w 2017 roku na rynku bukmacherskim każdy aktywny gracz czeka na pojawienie się kolejnych firm bukmacherskich.

Co prawda swoją chęć pozostania u nas zgłosiło parę znanych firm bukmacherskich, ale do dziś niestety nic nie wiadomo co dalej. Wiemy natomiast, że lista legalnych bukmacherów w Polsce poszerzy się o kolejnego bukmachera o nazwie Superbet.

Tak naprawdę niewiele wiemy jeszcze o tym kiedy pojawi się dostępny dla graczy, ale sam fakt uzyskania licencji z pewnością cieszy.

Co możemy pokrótce powiedzieć o Superbet?

Z pewnością to, że jest to rumuński bukmacher, który działa od 2009 roku. Został założony w Rumunii i tam również należy do elity. Prowadzi tam wiele punktów stacjonarnych, ale również stronę internetową.

 

Jak to ma wyglądać w Polsce?

Pewnym jest, że pojawią się niedługo pierwsze punkty stacjonarne w naszym kraju. Jeśli natomiast chodzi o stronę internetową to bukmacher Superbet również planuje w tej sferze otworzyć się na Polaków. Jeśli chodzi o ogólne doświadczenie bukmachera to możemy być tutaj spokojni.

Jak zostało wspomniane działa on od 2009 roku i otwiera się na kolejne rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Poza tym tak naprawdę niewiele więcej jesteśmy w stanie podać więcej informacji. Czekać możemy jedynie z niecierpliwością na pojawienie się pierwszych punktów stacjonarnych i oczywiście stronę internetową. Na razie wiele informacji, które są podawane istnieją na bazie porównania do działania bukmachera na rynku rumuńskim. Będąc zainteresowanym możemy odwiedzić ich stronę internetową. Działa ona oczywiście w języku rumuńskim i już jest praktycznie gotowa polska wersja. Zauważyć możemy jednak jaką ofertą dysponuje Superbet.pl, kursami i jaki bonus powitalny przygotował dla swoich nowych graczy. Na rynku rumuńskim bonus na start to bonus od depozytu wynoszący 50% do ok. 240 złotych.

Legalny bukmacher SuperBet

Zatem będąc na rynku polskim zajmowałby ostatnie miejsce porównując innych legalnych bukmacherów. Nikt jednak nie mówi, że taki bonus będzie dotyczył Polaków. Pozostaje nam czekać na połowę 2018 roku, gdzie z pewnością będziemy mieli więcej informacji na temat tego nowego bukmachera.  Oraz więcej informacji o jego bonusach …

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Opinia o bukmacherze
  • Oferta bonusowa na start
  • Oferta kursowa przedmeczowa
  • Oferta na mecze na żywo
  • Wpłaty i wypłaty
  • Pomoc w razie problemów
4.0