../betclic/

LVBET wprowadza live streaming

Bardzo dobrze Ci znany bukmacher on-line LVBET bez ustanku doskonali własną propozycję bukmacherską – teraz o live streaming spotkań sportowych.

Otwarcie nowej strony w sieci (przypominam działa pod adresem www.lvbet.pl) dało sekwencję opcji zarówno dla nas, jak i dla graczy.
Bezustannie staramy się korzystać z powierzchni do inkorporowania wszelakich nowości i usprawnień, przykładem były niedawno wprowadzone zakładki esportowe w wersji na smartfona.

LVBET włącza mecze live

Wprawdzie esport od jakiegoś okresu to ważna z osi rozkwitu LVBET, to nie koncentrujemy się tylko na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw pomysłom też tych obstawiających, jacy wybierają szablonowe dyscypliny. Celowo dla nich pojawiła się dodatkowa nowiutka funkcjonalność – streaming wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Dołączenie streamingu meczy piłkarskich to nowy etap w zakresie możliwie jak największego otwarcia się na naszych typujących.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Na dzień dzisiejszy poprawiamy krajową działalność, wychodzimy naprzeciw innowacyjnym nurtom tudzież wdrażamy ciekawostki techniczne możliwości dostarczane przez innowacyjne media, w ten sposób aby LVBET.PL non stop wzmacniał własną działalność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Dotychczas streamy (bo właściwie zwykle nazywana jest możliwość oglądania meczy na żywo) z najciekawszych wydarzeń jakie da się obstawiać stosowane były jedynie w wypadku esportu. Aktualnie to się zmieni.

W ten sposób chcemy uatrakcyjnić polskim typerom okres spędzony na portalu LVBET.PL. Przez to będą zdołali na żywo obserwować wszelkie mniejsze wydarzenia sportowe przystępne w naszej ofercie na naszej stronie do typowania meczy on-line.
Wśród nich znajdziemy pojedynki m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Potem propozycja streamingowa będzie powiększana o następne spotkania lub dyscypliny.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl