../betfan/

LV BET a esport

Typowanie eSportu to bardzo dobry sposób na wygrywanie u bukmachera online – jeżeli chociaż szczyptę mamy o tym wiedzę.
Rzecz jasna duża część buków w Polsce proponuje zakłady wzajemne na Esport, a w niniejszej grupie jest naturalnie LVBET.

Który ostatnio uruchomił specjalną zakładkę esportową z dużą propozycją kursów w trakcie meczów i możliwością obserwowania spotkań w trakcie kiedy trwają. Dzisiaj gracze mogą robić użytek z rzeczonej zakładki na własnych telefonach.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Esport u bukmacherów – LVBET

Oglądanie plus typowanie esportu na komórce nigdy nie było szybsze. Teraz wyjątkowa zakładka esport dostępna jest w konkretnym miejscu – na dedykowanej graczom podstronie.
Wprowadzenie tejże funkcjonalności w znacznym stopniu skróci czas wymagany na budowę kuponu a co więcej uprości odszukanie najlepszych wydarzeń w w największym stopniu interesujących rozgrywkach.

Nowym krokiem modyfikacji w kategorii mobile LVBET było zastosowanie odtwarzania streamów z różnorakich wydarzeń odbywających się w trakcie w ramach meczów eSportowych. Do tej pory dostępne były one wyłącznie w wersji na laptopy LV BET, w tym momencie najważniejsze zmagania w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends plus multum innych będzie można obserwować także na ekranach telefonów a także padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Esport – dynamiczny postęp

LVBET na każdym kroku mocniej rozwija się na esport, dziś czynimy to z znaczną dynamiką. Non stop chcemy się rozwijać w tym zakresie, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji mobile jest tego przyzwoitym przykładem.
Modyfikujemy nie wyłącznie własny produkt, ale też poszerzamy swoją działalność na nowych rynkach, do których naturalnie możemy włączyć esport – oznajmiła Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Tenże legalny bukmacher online funkcjonuje na krajowym rynku od ponad trzech lat. Do tego czasu firma zaangażowała się w rozrost różnorakich dyscyplin oraz paru klubów piłkarskich. LVBET jest sponsorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a dodatkowo oficjalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Co więcej, „wszedł” w patronat krajowej transmisji spotkań CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę