../fortuna/

Legalny bukmacher Milenium | oferta | opinie | bonus

Nie jest nic dziwnego w tym, że szukamy możliwie jak najlepszego internetowego bukmachera. Mnóstwo osób pyta mnie jakiego bukmachera polecacie dla nowych początkujących graczy na zakładach bukmacherskich online…

Obecnie przeważająca ilość osób gra właśnie w sieci internet najczęściej przez telefon. Co prawda legalni bukmacherzy w Polsce mają także swoje punkty stacjonarne, ale szybciej jest nam włączyć komputer niżeli wybrać się na miasto.

Którego legalnego bukmachera wybrać?

W przypadku porównywania dwóch bukmacherów jakimi są dobrymi wyborami na początek Milenium.pl czy Etoto.pl możemy zauważyć, że zarówno jeden jak i drugi ma swoje punkty stacjonarne i stronę internetową.

Jeśli chodzi o Internet to w obydwu przypadkach mogliśmy zobaczyć zmiany w postaci szaty graficznej. Z pewnością duży wpływ na to miało zdarzenie, dzięki któremu tylko legalni bukmacherzy mogą działać na terenie naszego kraju.

Odbierz grubo ponad 700zł w bonusachwięcej informacji.

Jednak dobry bukmacher internetowy to nie tylko szata graficzna. Grając online z pewnością interesuje nas bonus startowy. Tutaj bezsprzecznie wygrywa Milenium, który oferuje nam 760 złotych. Etoto.pl co prawda nie odstaje zbytnio w tyle, ponieważ oferuje nam 500 złotych. Nie jest to mało jak na promocje startowe internetowych bukmacherów. Porównując jednak Milenium i Etoto lepszą ofertę ma tutaj ten pierwszy bukmacher.

Oferta bukmacherska

Kolejnym ważnym aspektem jest oferta. Tutaj zarówno jeden i drugi bukmacher nie mogą pochwalić się najlepszą ofertą. Co prawda Milenium wygląda w miarę sprawnie, ale przeglądając ofertę Etoto możemy być nieco zaskoczeni. Czym? Słabą ofertą na żywo.

Oferta bukmachera Milenium to zatem w tym przypadku oferta kompletna. Możemy obstawiać nie tylko zakłady przedmeczowe, ale również LIVE. Mimo wszystko nie możemy od razu skreślać definitywnie bukmachera Etoto.pl. Pomimo braku obszernej oferty na żywo możemy zauważyć na ich stronie internetowej, że mają niedługo nastąpić zmiany, a wśród nich będzie również pojawienie się oferty LIVE. Z kursami bywa tutaj różnie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Doskonale wiemy, że obowiązuje nas zarówno w jednym jak i w drugim przypadku podatek, który znacząco będzie obniżał nasze wygrane. Ważną kwestią są także opinie samych użytkowników. Nie znajdziemy tu bardzo negatywnych opinii. Zazwyczaj sami gracze dostrzegają pewne braki.

Mimo wszystko rejestrując konto u jednego z powyższych bukmacherów niejako godzimy się na takie, a nie inne warunki. Jedno jest natomiast warte dostrzeżenia – chęć dokonywania pozytywnych zmian. Milenium.pl i Etoto.pl zdają sobie sprawę, że mają sporo do nadrobienia.

Zmiana prawa pozwoliła im niejako wyjść z cienia i bić się o kolejnych potencjalnych użytkowników. Aktualnie w bitwie nieznacznie wygrywa Milenium, ale niedługo może się to zmienić. Po wprowadzeniu zmian, być może to Etoto wysunie się na prowadzenie.

Odbierz grubo ponad 700zł w bonusachwięcej informacji.

Opinia o bukmacherze
  • Oferta bonusowa na start
  • Oferta kursowa przedmeczowa
  • Oferta na mecze na żywo
  • Wpłaty i wypłaty
  • Pomoc w razie problemów
3.6