../totolotek/

Legalny bukmacher forBET | kod bonusowy | opinie | oferta

forBET to nowy legalny bukmacher w Polsce. Działa od połowy 2016 roku oferując zakłady bukmacherskie bez podatku (co środę) i z ciekawymi innymi bonusami. Z pewnością gdyby nie fakt, że z rynku musieli wycofać się wszyscy nielegalni bukmacherzy to nie moglibyśmy dziś czytać tak wielu komentarzy na jego temat. Pewne jest to, że Legalny bukmacher ForBet.pl dokonał tego, czego innym nie udało się wykonać przez kilka lat.

W notowaniach serwisów bukmacherskich notowany jest dosyć wysoko. Można wręcz powiedzieć, że znajduje się w pierwszej trójce i robi wszystko, by znaleźć się na pierwszym miejscu (choć wg mnie to nie realne).

Ocena forBET

Bardzo wysoko ocenia się praktycznie wszystkie aspekty, które porównujemy – bonusy, kursy bukmacherskie, obsługa klienta, metody płatności czy zakłady na żywo. Nie ukrywając jednocześnie, że nadal są braki. Mimo wszystko na myśli staż tego bukmachera.

Nie posiada on swoich punktów stacjonarnych natomiast to zupełnie nie przeszkadza graczom. Dzisiaj większości z nas obstawia głównie online. I jakie tutaj znajdziemy opinie o ForBet wśród samych zainteresowanych? Gracze głównie wspominają o bonusach, ofercie, a także o promocji – 6% do wygranych. Jeśli chodzi o bonusy to plasują się one w górnej części stawki. Ten nowy bukmacher polski z pewnością patrzy na poczynania konkurencja, gdyż polepszył swój bonus powitalny dla nowych graczy i teraz wynosi on do 600 złotych (100%).

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000zł)...

Dokładne warunki znajdziemy oczywiście na ich stronie internetowej. Obrót nie jest zbyt wymagający, choć kurs minimalny sprawia, że pojawiają się tutaj pierwsze mniej pozytywne opinie. Chwalona jest z pewnością oferta bukmachera. Większości legalnych bukmacherów ma naprawdę spore braki.

Pewnym jest, że nie znajdziemy na stronie www.forbet.pl wszystkich spotkań, które dostępne są chociażby na u takich bukmacherów jak Unibet czy Bet365. Wiemy jednak doskonale, że te czasy już minęły i musimy zadowolić się tym co mamy we własnym zasięgu.

Legalny bukmacher forBET

ForBet oferuje nam dość ciekawą ofertę zarówno spotkań przedmeczowych jak i na żywo. Dlatego też na ten temat znajdziemy pozytywne opinie graczy. Już więcej problemów pojawia się podczas promocji 6% do wygranej. Większości typerów nabiera się na nią i uważa, że dotyczy to wszystkim kuponów. Niestety tak się nie dzieje. Jednak tutaj znów wynika to z braku wiedzy.

Wady …

Największą wadą tego bukmachera jest z pewnością temat limitów. Tutaj gracze stanowczo wyrażają swoje frustracje. Ciężko byłoby wymagać od tak młodego bukmachera, by móc grać za kilka tysięcy. Niestety w tym przypadku niektórzy spotkali się z dość szybkimi limitami.

Niektórym graczom nie opłaca się funkcjonować u danego bukmachera móc stawiać maksymalnie 20-50 złotych. Z pewnością ciężko będzie dorównać nielegalnym bukmacherom. Musimy chyba zacząć nieco zmniejszać swoje wymagania, ponieważ legalni bukmacherzy póki co nie są w stanie zaoferować nam właśnie tego co chociażby Bet365.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000zł)...

Legalny bukmacher ForBet rozwija się jednak bardzo szybko. W ciągu roku stworzyli ofertę godną konkurencji czyli Fortuny czy STS. Być może za niedługi czas będziemy porównywali go czołowych nielegalnych bukmacherów.

Jeśli będzie on nadal wdrażał poprawki to możemy być tego niemal pewni.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

Opinia o bukmacherze
  • Oferta bonusowa na start
  • Oferta kursowa przedmeczowa
  • Oferta na mecze na żywo
  • Wpłaty i wypłaty
  • Pomoc w razie problemów
3.7