../betfan/

Konkurs w obstawianiu meczów

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher działający w sieci Superbet odpalił nowiutką wersję kompletnie bezpłatnej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zdobycia co tydzień minimum 50 000 złotówek, a liczba niniejsza może z dowolną kolejką rosnąć o kolejne 25 000 zł. Starczy skutecznie odgadnąć dokładne rezultaty spotkań Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 polskiego rynku zakładów bukmacherskich w klasie rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, które nie potrzebują depozytu, lub zaryzykowania stawki. Grający nie ponosi wobec tego ani grama niebezpieczeństwa związanego z utworzeniem konta u bukmachera, ma za to możność zyskania ogromnej gotówki oraz umożliwioną fenomenalną zabawę.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowa konwencja to zabawa kumulacyjna, gdzie brak naczelnej wygranej w jakiejś kolejce będzie potęgował emocje w następnej! W poprzedniej serii Super Game padła rekordowa dotychczas wygrana – jeden typer zgarnął 40 000 złotych w gotówce.
Tak duża suma była właśnie skutkiem kumulacji powiązanej z brakiem rozstrzygnięcia w poprzedzającej kolejce. Wygranych nie było, dlatego że spotkanie Brazylia vs Argentyna został wstrzymany tudzież nierozstrzygnięty.
W kolejnym Super Game Jackpot kumulacja inaczej faktycznie wysokie nagrody pieniężne w tejże absolutnie bezpłatnej zabawie, będą w dużym stopniu częstszym zjawiskiem.

Tylko w tym roku Superbet w grach free to play sprezentował klientom zarejestrowanym w swoim portalu nagrody na całkowitą sumę blisko 8 000 000 zł! W szczególności te akcje wpływają na trwałe zdobywanie przez jednostkę nowych, zadowolonych użytkowników i co więcej pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Konkurs w obstawianiu meczów 1

Skąd wobec tego zmiana flagowego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy stagnacji i co więcej nieustannie dostrajamy nasze rozwiązania. Piętrzenie nagród w zestawieniu z typowaniem meczów dla frajdy „najfajniejszej ligi świata” powinno jeszcze silniej elektryzować obstawiajacych, jacy raz po raz systematyczniej wybierają naszą ofertę. Ujawnię również, że okazjonalnie do puli nagród trafiać będą nadzwyczaj atrakcyjne wygrane rzeczowe. Tymczasem jest to jednakże niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to chyba solidne połączenie także zważywszy na atrakcyjną ofertę szablonowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na najważniejszą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na każdy pojedynek Ekstraklasy otwarta jest także obszerna oferta SuperBets, inaczej parę typów w obrębie pewnego zdarzenia. Fanów zakładów w trakcie zaciekawi zapewne oferta 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Kolejna odsłona rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl a także w najfajniejszej w Polsce apki na telefon Superbet.

Ekspertów typy na Ekstraklasę odnajdziesz na stronie obstawianie.net

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)