../fortuna/

Jakie promocje czekają na Ciebie w PZBKU w 2020 roku

Następni legalnie działający bukmacherzy online ulepszają oferty bukmacherskie na 2020 rok dla użytkowników!
Sprawdź co dziś dostarczają bukmacherzy z licencją MF i czy ich propozycja bukmacherska po założeniu konta jest dalej interesująca.

Znaczne zmiany u bukmacherów

Następny rok to również czas zmian, które nie ominęły także strony legalnego bukmachera internetowego WWW.PZBUK.PL.
W związku z tym już teraz uruchomili następną, odnowioną edycję witryny www.pzbuk.pl. Razem z ulepszoną szatą graficzną nadciąga nowiusieńkie oprogramowanie samego wortalu, który powinien funkcjonować zdecydowanie szybciej.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

Uruchomiliśmy co więcej następne wersje naszych aplikacji na telefony na systemy iOS oraz Android. Komplet wspierany jest przez atrakcyjną stronę początkową, która sama dopasowuje ofertę bukmacherską dla dowolnego obstawiającego na podstawie jego dotychczasowych preferencji tudzież postępowania w naszym wortalu.

Oferta bukmacherska – kolejne zmiany

Następna ważna metamorfoza to nowiusieńka propozycja powitalna, jakiej początek zdecydowaliśmy się nadgonić też na okres świąteczny. Już od najbliższego piątku 20 grudnia nowo otwierających konta klientów w wortalu będzie witał „darmowy zakład w kwocie 50 zł”.

Zamień 200 zł na 500 zł! Wejdź na www.pzbuk.pl/bonusy/

Jest to bliźniacza propozycja, z jakiej korzystaliśmy wcześniej w I kwartale 2019 r. Do otrzymania zakładu uprawiony będzie każdy nowiuteńki klient, który zarejestruje się w wortalu oraz ‚zbuduje’ choć jeden zakład wielokrotny po kursie 2.0 albo wyższym kursie za minimum 50 zł.

Od strony obstawiającego propozycja rzeczona jest sporo łatwiejsza aniżeli obecna, zarazem wpłata jak i nagrody pieniężne z darmowego zakładu nie są skorelowane z żadnymi warunkami obrotu, a klient otrzyma darmowy zakład bez względu od tego jak pozostanie rozliczony jego osobisty typ.
Przytoczona kwota pierwszego zakładu jest także zgodna z naszymi statystykami odnośnie szablonów obstawiania.

Jakie promocje czekają na Ciebie w PZBKU w 2020 roku 1

Metamorfoza oferty bukmacherskiej na start na 2020 rok pozwoli przyoszczędzić dużą kwotę na podatku obrotowym i pozwoli na prostszą klasyfikację obstawiającego do odpowiedniego profilu indywidualnych promocji retencyjnych.

Idą modyfikacje w ofercie PZBUK

Nie jest to końcówka opracowywanych metamorfoz w ofercie. Nadciągające ulepszenia oraz kolejne produkty będą wyłaniać się systematycznie przez pełny 2020 rok, a nową propozycję na start będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe w piątki -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 1000 zł do 1200 zł