../totolotek/

Jak obstawiać piłkę ręczną?

Czy prognozowanie szczypiorniaka daje zarobić? Czy podane sportowe typy na piłkę ręczną to pewne typy?

W ostatnich latach nie za bardzo dobrze wiedzie się naszym piłkarzom szczypiorniaka. Z dawnej siły, jakiej dowodził Bogdan Wenta, zostało mało. Dość stwierdzić, że na Mistrzostwa Europy, które rozpoczynają się już w czwartek 9 stycznia, „Nasi” ledwie co się dostali. Stąd też miłośnicy piłki ręcznej nad Wisłą nie są aż tak nader entuzjastycznie nakręceni do zbliżających się spotkań.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Morytko królem strzelców?

Legalny polski bukmacher BETFAN okazał zakłady na mecze odnośnie formy Rodaków na Mistrzostwach Europy. Już zdołacie zaryzykować na to, kto będzie najlepszym napastnikiem plus na to ile goli strzeli / straci nasza reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy u buka na pierwotny zakład to ewidentnym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest pewnym z 3 przedstawicieli swojego klubu.
Dwoje innych to golkiper Mateusz Kornecki i instruktor bramkarzy – legendarny Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o jakiej napomykaliśmy na starcie tekstu.

Legalni bukmacherzy w Kraju widać po zakładach nie oczekują na dobry występ „Biało-Czerwonych”. Legalny krajowy bukmacher BETFAN twierdzi, że Nasi są bez szans na awans z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy i co więcej Szwajcarzy.
Łańcuch wskazanych teamów nie jest losowa, gdyż to właśnie tak powinna prezentować się kolejność na finał grupowych starć. Piłkarze ręczni Patryka Rombela winni zdaniem legalnego polskiego bukmachera zamykać rzeczoną stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt miłe prognozy

W minionych pojedynkach przed mistrzostwami polscy kadrowicze rozegrali trzy bezpośrednie spotkania, w których trzy przegrali. Polscy piłkarze byli gorsi od Hiszpanii, Portugalii tudzież Rosji. Po owych przegranych manager reprezentacji zadecydował by zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę i prawego pomocnika Michała Szyby. Czy przytoczony ruch podziała motywująco na naszą kadrę piłkarzy ręcznych?

Jak widzicie, niestety nie przepowiadamy wygranych naszym reprezentantom na tym turnieju. Pragnęlibyśmy się jak najbardziej mylić w naszych przewidywaniach, niemniej jednak doprawdy ciężko dostrzegać któregokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zainicjują w piątek od meczu ze Słowenią. Później wyczekuje ich spotkanie ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po następnych dwóch dobach wypoczynku, kampanię w grupie F zakończą spotkaniem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi kadrowicze niewątpliwie dobrze pamiętają jak sami byli zachwyceni wynikami reprezentacji Bogdana Wenty.
Dobrze by było odwołać się do owych znakomitych czasów, w czasie jak byliśmy potęgą piłki ręcznej. Z drugiej strony, należy również podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Koniec końców nasza piłka ręczna przechodzi aktualnie wymianę pokoleń, dlatego też wypada nieco zaczekać na kolejne złote czasy krajowych szczypiornistów.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Przewidywany zwycięzca ME 2020 w piłce ręcznej:

Hiszpania

Przeczytaj gdzie obstawiać mecze online Polaków na ME …