../totolotek/

Etoto uruchomił Etotomanię! Warto!

Z rzadka bukmacher online Etoto oferuje swoim obecnym typerom gratisy (nie chodzi o gratisy na start). Stąd ETOTOMANIA to miłe zaskoczenie a także interesująca promocja dla typujących u niniejszego lokalnego bukmachera internetowego.

Etotomania

Aktualnie na stronce www.etoto.pl oficjalnie zaczęła działać ETOTOMANIA, lojalnościowy program bonusowy dla graczy dający okazję awansu ma lepszy szczebel i dostawanie raz za razem fajniejszych gratyfikacji.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Gracze zbierają punkty za zbudowane kupony. Pod koniec miesiąca według „widełek” przeskakują poziom wyżej i co więcej zwyczajnie odbierają nastepne nagrody. Licznik punktów ciągle informuje obstawiającego jak dużo brakuje mu do lepszego pułapu na przykład ZŁOTY, a jak dużo do obronienia bieżącego na przykład SREBRNY.
Co więcej, także dostrzega typujący jakie wygrane ich czekają w najbliższym tygodniu.

Im lepszy szczebel w projekcie Etotomania bukmachera Etoto tak regularnie możemy mieć nadzieję na ekskluzywne nagrody pieniężne dla obstawiającego.

Program zamienił wszystkie, wciąż istniejące promocje u bukmachera na stronce oprócz akcji promocyjnej w trakcie rejestracji „Podmieniamy 100 złotych na 300 złotych

Sporo wiadomości opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly