../forbet/

Darmowy Zakład Milenium – zakłady bez ryzyka

Gratisy bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład przy zakładaniu konta, dodatek na początek za wpłatę a także Promocja Grand to doskonała propozycja bukmacherska.
Mnóstwo z tych akcji promocyjnych jest dla każdego grającego (nie tylko dla tego jaki ledwo otwarł konto u buka) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To kapitalna promocja dla nowo otwierających konta typerów online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i odbierz równowartość początkowej wpłaty do 1000 PLN!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać BONUS NA START?

Otwórz internetowe konto typującego oraz zaznacz pole „Chcę otrzymać BONUS NA START”. W terminie 10 dni od oceny konta poczyń pierwszą wpłatę. Później zagraj cztery razy kwotę początkowego depozytu – na przestrzeni 60 dni.

Do promocji kwalifikowane są kupony z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego spotkania: 1,20) i minimalnym kursem generalnym 2,00. Codzienny zasięg obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po wypełnieniu reguł promocji pozyskasz od nas bonus w wysokości Twojej początkowej wpłaty – do 1000 PLN.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z olbrzymią porcją meczów na kuponie? Z BONUSEM 5-10-15 zwiększysz kasę o kolejne 5, 10 bądź 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej meczów, tym większy zysk.

5-9 meczów na kuponie – wygrana wyższa o 5%,
10-14 meczy – wygrana wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – wygrana wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z DODATKU 5-10-15 są w stanie skorzystać wszelcy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeśli typujesz w punkcie na mieście, potrzebujesz zaopatrzyć się kartę członkowską każdego koloru. O ile masz internetowe konto typującego, do projektu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś bezwarunkowo w momencie zakładania konta.

Darmowy Zakład Milenium - zakłady bez ryzyka 1

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak powiększyć zwycięstwo na kuponie o 14%? Rób użytek z promocji Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Inaczej to zakłady wzajemne bez podatku!

Na przestrzeni godziny akcji promocyjnej zwiększasz gotówkę o 14% – kurs globalny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez rutynowe 0,88.

Jakie są zasady promocji Happy Hour Prematch?
– minimum 3 mecze (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
– minimum 4 mecze (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną bądź srebrną kartą).
Jak odczytujemy w statucie za zakłady wzajemne złożone na przestrzeni promocji Happy Hour nie są przydzielane punkty premiowe – o tym wypada zachowywać pamięć.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to znakomita promocja bukmacherska dla nowo otwierających konta typerów, w której pierwotny kupon nie jest połączony z żadnym niebezpieczeństwem. Jeśli nie trafisz, zwrócimy Ci jego stawkę – do 10 PLN. Promocja jest przystępna dla dowolnych nowo otwierających konta użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w internecie?

Rejestrując w necie konto obstawiającego na www.milenium.pl, nieświadomie zostajesz uczestnikiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera online Milenium. Żeby skorzystać z akcji promocyjnej, zaznacz pole „Potrzebuję otrzymać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD w punkcie na mieście?

Starczy, że sprawisz zupełną rejestrację nowego konta, po której otrzymasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Ażeby sięgnąć po Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o akcesie do tejże akcji promocyjnej.

Czy Bezpłatny Zakład to freebet i mogę użyć go bez depozytu?

Nie. Żeby skorzystać z promocji, powinieneś pierw wykonać depozyty na swoje konto grającego oraz ustawić standardowy zakład. O ile będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki bieżącego zakładu o optymalnej wartości 10 PLN.
Gdy pierwotny zakład zawarłeś za kwotę przeszło 10 PLN, zwrot także wyniesie 10 PLN.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U bukmachera wirtualnego Milenium ryzykowne obstawianie się opłaca. Typuj co najmniej pięć zdarzeń na kuponie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją odwagę – podwyższymy kasę którą wygrasz o 20%!

HAPPY HOUR zakłady wzajemne na żywo

Cenisz zakłady wzajemne na żywo oraz emanacje zespolone ze monitorowaniem meczy, jakie właśnie zakreśliłeś?
Sięgnij po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych emanacji dołóż lepsze nagrody – zwyczajnie w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Live tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki obejmuje:

– zakłady bukmacherskie na żywo,
– minimum 2 mecze,
– minimalny kurs 1 spotkania: 1,20,
– kuponik rozpisowy, jeżeli całe kombinacje realizują zasady akcji promocyjnej.

Z jakiej przyczyny w toku Happy Hour Na żywo wygrywasz więcej? Ponieważ w czasie obowiązywania promocji kurs globalny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez domyślne 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najlepsze spotkania w propozycji ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Obstawiasz na spokojnie i pewnie bo w wypadku klapy zwrócimy Ci gotówkę na dalszą grę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Masz niedobór czasu na żmudne analizy oraz monitorowanie statystyk? Chcesz wytypować kupon, lecz nie wiesz, jakie wytypować mecze? Bestseller to pewna metoda na zakład wielokrotny, w jakim znajdziesz najchętniej wyszukiwane mecze obstawiane przez innych typerów.

Bestseller uaktualniamy na bieżąco – generalnie co 20 minut. Monitoruj raz za razem w dziale zakłady bukmacherskie, jakie typy królują w Milenium oraz podążaj szlakiem najlepszych klientów.

TYPY DNIA

Super spotkania ze znacznie wyższym kursem, jakie możesz zmieszać z każdymi zdarzeniami z typowej propozycji!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na kilkanaście atrakcyjnych meczów każdego dnia!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim koneserem a także posiadasz ukochaną drużynę, o której wiesz mnóstwo? Detalicznie rozpatrujesz spotkania przed ich obstawieniem, a analiza statystyczna to Twe wtóre imię? Złóż zakład z łączeniem typów i obstaw i 5 meczów z tego samego pojedynku na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów bukmacherskich dozwala umieścić na 1 kuponie parę typów z pewnego spotkania piłkarskiego. Propozycję na pojedynki w najpopularniejszych rozgrywkach rozbieramy wtedy na parę grup typów. Dowolna grupa oznakowana jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie rodzaju wydarzenia.

ZAKŁADY TURBO

O ile typujesz zakłady wielokrotne a także poszukujesz wyższych nagród na najbardziej popularnych wydarzeniach sportowych, uruchom zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i zdobądź i 30% wyższy kurs aniżeli w zakładzie wielokrotnym utworzonym z bliźniaczych zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj oraz wygrywaj! Do załatwienia nawet do 5% cashbacku za zaryzykowane zakłady! Co 30 dni gwarantujemy pieniądze dla najlepiej typujących pojedynki przez internet!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl