../lvbet/

Czy zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce?

Całe środowisko związane z zakładami bukmacherskimi chyba nie spodziewało się tak szybciej reakcji na zmiany dotyczące legalności bukmacherów. Wszystko potoczyło się niezwykle szybko i znienacka. Do tego stopnia, że jeszcze dzisiaj są gracze, którzy nie mają pojęcie dlaczego nie mogą zalogować się na Bet365 czy Bet-at-home. Graczom polecani są inni bukmacherzy jednak Ci ze strachu niekiedy nie pytają, który z nich jest najlepszy, ale czy zakłady bukmacherskie są legalne w naszym państwie.

Otóż, zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce.

Jakby nie patrzyć na to co się dzieje, że z pewnością nie napawa optymizmem – z rynku znikło mnóstwo znanych firm bukmacherskich. Najbardziej ucierpiały na tym osoby, które grały surebety czy gracze zawodowi. Dla nich pewna era się już skończyła i muszą oni wybierać dość drastyczne rozwiązania chcąc dalej obstawiać mecze. Wróćmy do temu legalności zakładów bukmacherskich w Polsce.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Są one legalne i gracze nie muszą się niczym martwić o ile grają u legalnych bukmacherów.

Jacy to legalni bukmacherzy?

Ci, którzy posiadają polską licencję. Z pewnością mówi Ci coś taka nazwa jak Fortuna.pl czy STS.PL. To właśnie legalni bukmacherzy, którzy dziś mogą bezsprzecznie liczyć na większy ruch w interesie. Opinie graczy są niezwykle podzielone na temat całej ustawy.

Mimo wszystko są i tacy, którzy cieszą się, że w ogóle jest możliwość obstawiania meczy, nawet w podatkiem.

Dlatego też jeszcze raz uspokajamy wszystkich zadających pytanie „czy zakłady bukmacherskie są legalne?” – TAK!

Obstawiamy mecze tylko legalnie!

Należy jednak obstawiać mecze tylko i wyłącznie w legalnych firmach. Jest i taka grupa osób, która po ustawie zadaje sobie zupełnie inne pytanie – „czy warto obstawiać mecze w Internecie?”. Legalni bukmacherzy oferują nam swoje usługi zarówno w sieci jak i w punktach stacjonarnych.

Jednakże to ta pierwsza opcja cieszy się największą popularnością. Samo pytanie zadawane przez graczy ma sens. Dlaczego?

Dlaczego, że owi legalni bukmacherzy mają dość nieciekawą ofertą, niskie kursy, a do tego podatek w wysokości 12%. To już na samym wstępie sprawia, że nasze wygrane są bardzo niskie. Musimy dłużej wyczekiwać odpowiedniego kursu. A przez to często uciekają nam ciekawe kupony. Faktem jest, że grają u legalnych bukmacherów już nie mamy co liczyć na tak duże zarobki jak wcześniej.

Zatem zakłady bukmacherskie w Polsce są w pełni legalne, ale czy opłacalne? Niektórzy będą musieli podejść do temu bardziej rozsądniej i zmienić swoją strategię jeśli myślą o regularnym zarabianiu na legalnych bukmacherach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje