../milenium/

Czy bukmacher ComeON jest legalny?

Znaczących bukmacherów w Polsce permanentnie nam brakuje zaś paru z tych jacy swego czasu istnieli na krajowym rynku bukmacherskim w tej chwili nie oferują zakładów sportowych dla rodaków. Niemniej jednak mozolnie się to zmienia i parunastu potężnych bukmacherów implikuje o naszą zgodę MF i ją … otrzymuje!

Miło nam powiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 kolejny bukmacher pozyskał koncesję na prowadzenie zakładów sportowych w Polsce. Mówimy o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Oferta bukmacherska ComeOn

Owa spółka bukmacherska ubiegała się o pozyskanie licencji przez sporo więcej niż 6 miesięcy, spełniając całe warunki które pojawiły się w zapisach ustawy o grach hazardowych on-line, osiągnęła koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Znaczną część udziałów w spółce ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich spółek jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież udziałowcem takich spółek jak Yggdrasil, Knock Out AB plus wielu innych.

Organizacja Cherry AB związana jest z biznesem rozgrywki w necie od bardzo dawna. Ta spółka proponuje gry w necie w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, produkowanie gier. Opisana firma zajmuje się użytkownikami w Europie tudzież jest notowana na giełdzie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Moja ocena ComeOn

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów sportowych była zasadna! To rozumie się samo przez się! Ale iż tak uznana firma na rynku europejskim wejdzie do naszego Kraju przed takimi organizacjami jak bwin czy Unibet to w tym momencie jest totalne zaskoczenie.
O legalnym bukmacherze (bo w ten sposób można napisać) ComeOn mam tylko solidne zdanie. Odkąd weszli do Polski kilka lat wstecz, pamiętam iż ich helpdesk plus propozycja dla grających były na świetnym pułapie i pozostaje Nam jedynie zakładać iż tak będzie w Polsce.

Promocje powitalne w ComeOn

W wielu krajach Europy, ale i pewnie w Polsce także będzie osiągalny bonus za wpłatę – szablonowe 100% za wstępną wpłatę na konto typującego. Więcej niebawem na naszych stronach…

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje