../betclic/

Bukmacher bez podatku inaczej gdzie dopłacają do wygranych

Ażeby zgarniać na zakładach wzajemnych mnóstwo pieniędzy potrzeba nie tylko typować skutecznie lecz i wypatrywać bukmachera jaki świadczy obstawianie spotkań piłkarskich bez podatku! Przez co zyskamy sporo więcej gotówki do trafionych kuponików.

Na teraz jest kilku legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów w Kraju jacy proponują zakłady sportowe bez podatku (w poniektóre dni możesz tak typować) – do tejże grupki kwalifikujemy aktualnie:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zakłady sportowe bez podatku w Milenium

Alternatywa obstawiania bez podatku 12% to jedna z fajniejszych promocji u legalnie przyjmujących zakłady buków w Kraju. Bukmacher Milenium widzi to szczególnie po zainteresowaniu ich ofertą dla obstawiajacych jaka zwie się po prostu Happy Hour. Po zbadaniu oceny grających postanowili dokonać nieco ważnych zmian w owej ofercie. Aktualnie będzie ona osiągalna w dużym stopniu regularniej i zwłaszcza o analogicznych godzinach.

Dodatkowo bukmacher ten zdecydował by ofertę Happy Hour scalić z meczami Lotto Ekstraklasy. Aktualnie oferta będzie osiągalna 1h przed dowolnym pierwszym pojedynkiem danego dnia. Dotyczy zaczynającej się w nadchodzącym czasie kolejki a także jakiejkolwiek kolejnej.
Normalnie dostarcza to możliwość obstawiania bez podatku 4 razy na tydzień, zawsze o tej samej porze.

Równocześnie ów legalny bukmacher on-line nie porzuca Happy Hour o nieregularnych porach. Polecamy wstąpić na witrynę do obstawiania rozgrywek www.milenium.pl, aby przetestować gdzie danego dnia uruchomiona jest owa oferta.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Wskazane jest dodatkowo napomknąć, że w na zakładach u bukmachera Milenium bakcja promocyjna Happy Hour nie jest okrojona stawką podczas obstawiania. Podatek płacimy za jakikolwiek kupon jaki został wygrany oraz puszczony w określonych godzinach akcji promocyjnej, zarówno ten za 2 pln jak i ten za 100 pln. Zwyciężyć są w stanie wobec tego zdobyć dowolni typujący mecze.

Co więcej warto jeszcze napisać, że promocja Happy Hour jest osiągalna bez wyjątków w dowolnych punktach stacjonarnych oraz w Internecie.

Podsumowanie

Jak przedtem nadmieniłem na na samym początku o ile chodzi o bukmachera bez podatku to zalecamy typować mecze na stronce www.totolotek.pl lub w forbet.pl.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

To póki co unikalni bukmacherzy internetowi w Kraju oferujący tego rodzaju alternatywę na swych stronach internetowych.

W trakcie pisania niniejszego wpisu przekazano nam że co jakiś czas na stronie bukmachera www.fortuna.pl da się typować mecze bez podatku (promocja HAPPY HOURS).