../lvbet/

Bonus dla nowych graczy w STS (bez depozytu!)

STS to największa teraz firma bukmacherska on-line w Kraju odbierającą kupony na wyniki zdarzeń sportowych. Spółka założona została w 1997 roku i od tego czasu z uznaniem funkcjonuje na terenie Polski. Za sprawą aktywnego rozwoju w toku zeszłych lat STS.PL owładnął sektor legalnie przyjmujących zakłady firm bukmacherskich w Kraju – wysoce zwiększając udziały, które w tym momencie są na pułapie 47%.
Po odskoczeniu lokalnej konkurencji nowym etapem milowym spółki jest podbój Europy.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Przytoczony legalny bukmacher internetowy dynamicznie angażuje się we wspomaganie krajowego sportu, będąc największym organem na krajowym sektorze sponsoringu. Jednostka jest oficjalnym sponsorem kadry Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań i mnóstwa kolejnych zespołów w Kraju.

STS a eSport

Bukmacher STS na dodatek wzmacnia też nasz lokalny esport.
STS.PL rozpoczął współpracę z Devils.one, jednostką esportową. Devils.one jako wyłączny lokalny zespół CS:GO zaprezentuje się podczas 9. sezonu meczy ESL Pro League – najbardziej znanej ligi CS:GO na ziemi. Umowa obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona składnikiem strategii STS, zakładającej konsekwentne umacnianie egzystencji w płaszczyźnie esportu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Firma bez ustanku wkłada środki w rozwój pionierskich plus innowacyjnych technologii, dzięki którym wyprzedziła lokalną konkurencje. STS udostępnia zakłady bukmacherskie nie wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej, ale także jej mobilnej odmiany, jak i aplikacjom dedykowanym na systemy Android i iOS. Bukmacher internetowy stale polepsza propozycję, umożliwiając Wam m.in. kolejne zakłady na żywo i umacniając czołową pozycję w dyscyplinie esportu.
Bukmacher skonstruował również autorski system wypłat – STSpay – dający szanse na ekspresowe przekazy przez 7 dni w tygodniu. Ów wiodący bukmacher wirtualny, za pomocą inwestycji w czeską spółkę Greep, jest współwłaścicielem systemu Betsys, z jakiego robi na ogół użytek.

Z wykorzystaniem sprawnego systemu pomocy dla obstawiających zdarzenia, STS ma możność wyśmienicie odpowiadać na narastające zapotrzebowania graczy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Mecze na żywo w aplikacji

Spółka oferuje na dodatek możliwość oglądania transmisji zdarzeń sportowych w trakcie w internecie za asystą STS TV. Tego typu opcja jest przystępna też klientom urządzeń telefonicznych. Co 30 dni spółka udostępnia transmisje i 5000 pojedynków, na przykład… piłki nożnej, piłki ręcznej, bilarda, koszykówki oraz pozostałych sportów.
Teraz nowoczesne punkty odbierania zakładów są w każdym większym mieście – w sumie na terenie kraju jest ich powyżej 430.

Odbierz bonus powitalny od STS

Doceniamy bonusy na start jak dowolny gracz! Tutaj również przytoczony bukmacher na stronce www.sts.pl/bonusy/ przygotował dla Nas gratisy na start.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Pozyskamy tutaj na początek – 25 pln bez wpłaty oraz i 1000 pln za depozyt na konto do przyjmowania zakładów wzajemnych.
Co więcej w różnorakich quizach stali obstawiający zdołają zdobyć niemało gotówki (szczegóły znajdziecie na nadmienionej www.sts.pl/bonusy/).