200% za wpłatę do bukmachera!

Świetna oferta na start od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowych typerów. Zyskaj 1000 zł w dodatkach. Tego rodzaju promocja nie zdarza się na ogół pośród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów internetowych toteż warto przyglądnąć się jej dokumentnie. Gdyż warto!

Bonus w trakcie rejestracji to poniekąd norma pośród bukmacherów w Polsce, lecz żeby zapewniać typerom 200 % za ich wpłatę – to trudno coś takiego wypatrzyć pośród pozostałych ofert przy rejestracji. Wyłącznie totolotek.pl oraz lvbet.pl dają więcej niż 1000 złotych w dodatkach przy rejestracji, ale to zaledwie 100% początkowej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady propozycji powitalnej

Jak nadmieniliśmy ostatnio przytoczony legalnie funkcjonujący bukmacher online przedstawił oryginalną ofertę na start, w zamian wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną ukazujemy promocję Zgarnij 1000 złotych od eTOTO.
Widząc potężne zainteresowanie bonusami u bukmacherów w Polsce pośród typujących pojedynki spółka bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najkorzystniejszą promocją dla typerów przy rejestracji. Niżej zobrazowaliśmy pewną ilość informacji odnośnie nowej propozycji powitalnej:

W oryginalnej ofercie na początek Odbierz 1000 złotych, obstawiający za własne dwa pierwsze depozyty zdobyć może i 1000 złotych:
– pierwotny przelew na konto gracza będzie powiększony o 200% do 100 złotych (to znaczy starczy przelew 50 złotych, aby zdobyć 100 złotych), co jest wyjątkowe pośród bukmacherów legalnie działających w Kraju. Nie ma szans znaleźć buka który podwyższa wpłatę o taki procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy transfer na konto gracza zostanie powiększony o 100 procent do praktycznie 900 złotych !

Tym samym sumarycznie typujący za własne 2 startowe przelewy może zdobyć 1000 zł.

Z promocji są w stanie skorzystać dowolni gracze, jacy wciąż nie zrobili początkowej wpłaty na konto u bukmachera (są w stanie zgarnąć obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (są w stanie pozyskać wtóry bonus), bez względu na czas rejestracji.

W wypadku pytań powinno się przepatrzyć przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!